Probiotics Horse ZEUS 5kg

Kód: 116196
Neohodnoceno
Značka: Zeus
1 510 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.1.2022
Probiotický přípravek pro koně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zeus Probiotics Horse obsahuje jedinečné probiotikum – živé bakterie, které dokáží přímo ve střevě aktivně ovlivňovat složení mikroflóry, prokrvit stěny střeva, podporovat imunitu koně a při stresových situacích tak zabránit zhoršení zdravotního stavu i případné sportovní výkonnosti koně. Zeus Probiotics Horse zlepšuje schopnost koní trávit vlákninu a umožňuje lepší využití energie z krmiva.
 
Zvýšení srdeční činnosti během tréninku
Zeus Probiotics Horse výrazně zvyšuje V200 (závodní rychlost dosažená při tepové frekvenci 200 úderů za minutu). To může být způsobeno metabolickým efektem tohoto přípravku, jako je zvýšení úrovně hemoglobinu, lepší využití energie a pročištění organismu.
 
Detoxifikace, pročištění
Rychlé snížení hladiny močoviny u koní s přípravkem Zeus Probiotics Horse vykazuje zvýšení metabolizace bílkovin a detoxikaci organismu.
 
Zvýšení okysličení
Zeus Probiotics Horse zvyšuje produkci červených krvinek, díky čemu výrazně roste hladina hemoglobinu v krvi, což zvyšuje schopnost koní zásobovat orgány a svalstvo kyslíkem v obdobích zvýšené zátěže.
 
Podpora rovnováhy střevní mikroflory
Součást prevence kolik, průjmů, dismikrobií a ostatních zažívacích potíží. Snižuje infekční tlak ve střevech a posiluje obranyschopnost střevní sliznice. Vhodné také pro špatně krmitelné, hubené a staré koně
 
Dávkování
Přidáním do krmné dávky:
– Sportovní koně
100 g/ks/den (1 sáček);
– Březí a kojící kobyly
100g/ks/den (1 sáček);
– Hříbata a dospělí koně
50 g–100 g/ks/den (0,5–1 sáček)
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Metabolismus a zažívání
Hmotnost: 53 kg
Druh: Pulvis (prášek)