Vlhčené obinadlo chladivé

Kód: 1181
Neohodnoceno
128 Kč
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Urychluje regeneraci po zátěži

Bylinná kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic je napuštěna do pružného obinadla.

Doporučujeme použít po náročném fyzickém výkonu při únavě a ztuhlosti vazů, svalů i kloubů a jejich bolestivosti.

Těchto vlastností je vhodné využít u sportovních, pracovních i rekreačních koní.

Bandáž je možné použít i jako náhradu ledování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLHČENÉ OBINADLO CHLADIVÉ

Urychluje regeneraci po zátěži

1 ks obinadla 10 m x 7 cm

Veterinární přípravek pro koně

Bylinná kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic je napuštěna do pružného obinadla. Doporučujeme použít po náročném fyzickém výkonu při únavě a ztuhlosti vazů, svalů i kloubů a jejich bolestivosti. Těchto vlastností je vhodné využít u sportovních, pracovních i rekreačních koní. Bandáž je možné použít i jako náhradu ledování.

Složení: Voda, Alkohol denat., Glycerin, Kafr, Mentol, Kostival lékařský kořen extrakt, Emulgátor, Jedlová silice, Eukalyptová silice, Swiss alpine směs, Mátová silice, Tymiánová silice, Kosodřevinová silice

Návod k použití: Odstřihněte dostatečnou délku obinadla, přiložte na problematickou oblast a převažte obvazem. Aplikace formou zábalu je ideální pro dosažení maximálního účinku. Opakujte dle potřeby několikrát týdně.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte vnitřně. Pouze pro zvířata.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.